مراحل کار با دستگاه طراحی تخم شترمرغ سایبوت

۱۳۹۹/۷/۲۶ شنبه
(0)
(0)
مراحل کار با دستگاه طراحی تخم شترمرغ سایبوت
مراحل کار با دستگاه طراحی تخم شترمرغ سایبوت

دستگاه طراحی تخم شترمرغ سایبوت قابیلت ایجاد طرح های دلخواه را به صورت اتوماتیک بر روی تخم شترمرغ دارد و این عمل بدون دخالت دست صورت می گیرد. مراحل کار با دستگاه طراحی تخم شترمرغ سایبوت در دی وی دی آموزشی که همراه با دستگاه به خریداران عرضه می گردد به طور کامل توضیح داده شده است. مراحل کار با این دستگاه بدین صورت است که امکان ایجاد طرح های متنوع اعم از عکس و.... به وسیله دستگاه با تنظیمات مناسب فراهم می شود. برای شروع به کار طراحی با استفاده از این دستگاه کافی است طرح های مورد نظر خود را به داخل نرم افزار مخصوص این دستگاه وارد کنید و با انواع تکنیک های زیبایی که برای ایجاد طراحی خارق العاده بر روی تخم شترمرغ به شما آموزش داده می شود طرحی بی نظیر و ظریفی را بر روی پوسته تخم شترمرغ پیاده سازی کنید. نرم افزار مخصوص دستگاه طراحی سایبوت با نام INKSCAPE شناخته می شود.

 

 

قابلیت های مناسب دستگاه طراحی سایبوت

یکی از مهم ترین قابلیت های دستگاه طراحی تخم شترمرغ این است که امکان ایجاد طراحی های رنگی را برایتان فراهم می کند و جلوه زیباتری به کارتان می بخشد. جالب است بدانید دستگاه سایبوت دارای CNC دو محوره است بدین ترتیب با استفاده از این دستگاه می توانید به راحتی بر روی اجسام کروی شکل طراحی های زیبا و ظریفی انجام دهید. مراحل کار با این وسیله خاص بسیار ساده است بنابراین حتی افرادی که سابقه کارهای هنری را ندارند می توانند با استفاده از آن طرح های مینیاتوری بسیار ظریفی را بر روی تخم شترمرغ پیاده سازی کنند. مراحل طراحی بر روی تخم شترمرغ به وسیله دستگاه سایبوت دارای سرعت های مختلفی می باشد و در صورتی که شما مبتدی باشید می توانید با استفاده از منوی داخل نرم افزار مخصوص آن سرعت را کم کنید و طرح مورد نظر را رسم کنید.

 

 

 

 

 

فروش و دپارتمان مشاوره: 09353266995

 

 

 

برای آشنایی با دیگر محصولات مأوا اینجا کلیک کنید...

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

تلفن های تماس:
(پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 الی 21)
ارتباط با مشاور و کارآفرین: 09353266995
ارتباط ایمیلی:
info@iranmaava.com
iranmaava@gmail.com
ارتباط از تلگرام:
@iranmava
سامانه پیامک:
50005799930
آخرین مطالب
مراحل کار با دستگاه طراحی تخم شترمرغ سایبوت

مراحل کار با دستگاه طراحی تخم شترمرغ سایبوت

دستگاه سایبوت یکی از انواع دستگاه های کاربردی با ویژگی های منحصر بفردی می باشد که امکان ایجاد طرح های بی نظیری را برای کاربر فراهم می کند. در واقع با استفاده از این وسیله بدون آن که به تخم شترمرغ آسیبی وارد شود طرح های خاصی ارائه می گردد.
قابلیت های دستگاه سایبوت حکاکی طراحی تخم شترمرغ

قابلیت های دستگاه سایبوت حکاکی طراحی تخم شترمرغ

دستگاه سایبوت وسیله ای است که جهت طراحی و حکاکی روی تخم شترمرغ ساخته شده است. این دستگاه بدون آن که آسیبی به پوسته تخم شترمرغ وارد کند طرح های متنوعی را بر روی آن اجرا می کند. قابلیت حکاکی در طرح های متنوع بر روی تخم شترمرغ با استفاده از این دستگاه به سادگی فراهم می شود.
کسب و کار ارزان و پر سود با طراحی تخم شترمرغ

کسب و کار ارزان و پر سود با طراحی تخم شترمرغ

طراحی بر روی تخم شترمرغ یکی از مواردی است که سبب می شود کاربرد و استفاده از این محصول به شکلی متفاوت افزایش پیدا کند. از این رو دستگاه های مختلفی برای این امر در بازار وجود دارند که سبب ایجاد در
آمد برای افرادی با ذوق هنری بالا شده اند.
خلاقیت با تخم شترمرغ

خلاقیت با تخم شترمرغ

خلاقیت با تخم شترمرغ در واقع ایجاد آثار خاص هنری بر روی این محصول می باشد. در واقع با طراحی و یا حکاکی بر روی تخم شترمرغ می توانید از آن به عنوان یک عنصر دکوری و یا کاربردی استفاده کنید. این محصول با داشتن پوسته ای مقاوم تر از تخم سایر پرندگان قابلیت طراحی را به شکلی بهتر برای خلاقان آثار هنری فراهم نموده است.
aparattelegramtelegraminstagram